טריפל+ היא חברה חדשנית ומובילה, יצרנית של מוצרים ושירותים בתחום הבית החכם והאינטרנט של הדברים. טריפל+ מציעה פתרונות למניעת נזקי רכוש, הפסדים כספיים ופציעות המתרחשים כתוצאה מנזילות מים.

המוצרים של טריפל+ מותאמים לשימוש מסחרי או ביתי. קו המוצרים של טריפל+, מבוסס על טכנולוגיה כחול לבן שפותחה לאור הדרישות של השוק הישראלי. המערכות כוללות מערכת לסגירה אוטומטית של ברז המים, הן באופן יזום כחלק ממדיניות ניהול המבנה (בית/ משרד חכם) או כאשר המערכת מזהה נזילה ומתפקדת אוטומטית להקטנת ומניעת נזקים.

המערכות של חברת טריפל+ מתאימות לבעלי בתים ולמשרדים. המערכות נועדו להגדיל יעילות תפעולית, להגדיל את בטחון הלקוחות ולמנוע נזקים. 

יתרונות

מתאים
לכל נכס

התקנה
קלה ומהירה

אלחוטי
לחלוטין

מבוסס
ענן

נשלט
על ידי אפליקציה

למה להתקין

הגנו על הנכס מפני
הצפות ונזילות מים

גלו על
נזילות בצנרת

המנעו
מנזקי מים

קבלו הנחה
בביטוח הנכס

חסכו כסף
בחשבון החודשי

צמצמו
בזבוז מים

לקוחות

  • בעלי בתים
  • חברות ניהול
  • מוסדות חינוך

הגנה מלאה מפני הצפות ונזקי מים

על ידי התקנת המערכת של טריפל+ בבתיכם, אתם נהנים מהגנה מלאה מפני נזקי מים והצפות. ברגע שהמערכת מזהה נזילה, היא סוגרת את אספקת המים של הנכס ושולחת לכם התראה באפקליציה. בנוסף, המערכת שולחת התראות על צריכת מים חריגה ומסייעת באיתור נזילות בצינורות נסתרים ובשמירה על תקינות מערכת המים בביתכם.

שיפור התפוקה וצמצום עלויות התפעול

הטכנולוגיה של טריפל+ מאפשרת התקנה פשוטה ומהירה ומבנים חדשים וקיימים. (כל המערכת הינה אלחוטית, לא דורשת כבילה או קידוח להתקנה ופועלת על סוללת). המערכת מבוססת ענן ומנוהלת בקלות באמצעות תוכנת הניטור והבקרה שמאפשרת ניהול של מיקומים רבים ושליחת התראות למספר גדול של אחראיים במקביל, על מנת להבטיח מענה מהיר ככל הניתן בכל תקלה. בנוסף המערכת מאפשרת מניעת נזקי הצפות ונזילות מים על ידי ברזים חשמליים  אוטומטיים בקטרים שונים אשר סוגרים את אספקת המים בעת איתור נזילה או לפי לוח זמנים קבוע מראש. 

חסכון במים וצמצום עלויות תפעול

המערכת של טריפל+ מופעלת על ידי סוללות, כוללת ברז חשמלי אלחוטי המבטיח התקנה מיידית ללא צורך במתיחת כבלים  יקרים, יחידת סגירה המתוכננת לשעות פתיחה / סגירה מסוימות בהתאם ללוח הזמנים של המוסד החינוכי. כמו כן, המערכת עמידה לאקלים קיצוני ומתאימה להתקנה בתנאי חוץ. כמו כן, יחידת הסגירה מחוברת לרכזת שמתקשרת עם ענן. בכך, מתאפשר ניטור 24/7 ממיקום מרוחק לקבלת עדכוני סטטוס ושליטה ביחידה בזמן אמת באמצעות טלפון סלולרי או חדר המוקד של העירייה.

סיפורי לקוח

עסקי