טריפל+ יצאה בהודעה לעיתונות על שת"פ עם חברת הביטוח Berkshire Hathaway Guard (גארד)

 

יוקנעם, ישראל, 27 בינואר, 2019: טריפל+, מובילה עולמית בטכנולוגית IoT ובפתרונות למניעת נזקי הצפות מים וחברת   הביטוח  Berkshire   Hathaway Guard (גארד) ישתפו פעולה בפיילוט ברחבי ארה“ב.

נזק מים הוא הגורם השני הנפוץ בתביעות ביטוחי רכוש בארה”ב כאשר במקום הראשון ניצבים תביעות נזקי ברד ורוח. תביעות ותיקון נזקי המים השנתיים המשולמים על ידי חברות הביטוח בארה”ב חוצים את רף 9 מיליארד דולר. גארד החליטה למצוא פתרונות אקטיביים למניעה ולהפחתה של עלויות ללקוחות החברה כולל  פתרונות ייחודיים של מערכות קצה לקצה של חברת טריפל+. בהתאם גארד וטריפל+ השיקו פרוייקט פיילוט ברחבי ארה”ב המתבסס על מערכות טריפל+ ומבוססי שירות ניטור ענן.

שי פוגל, מנכ”ל גארד מציין, “מטרת החברה היא תמיד לעזור ללקוחותינו ובמידת האפשר אף למנוע נזק לרכוש שלהם ולא רק לשלם פיצוי כספי לאחר הנזק. בהתאם, אנו מתבססים על טכנולוגיות IoT (אינטרנט של דברים) במטרה למצוא דרך חדשה וחשובה שבה נוכל להגשים חזון זה. במסגרת זו אנו מחוייבים לפיילוט  זה ומציעים ללקוחות חדשים וקיימים את קווי מוצרי טריפל+  במחיר מוזל”.

הפתרונות המוצעים ללקוחות גארד  כוללים מערכות מבוססות על מגוון חיישים ויכולות ייחודיות. בין השאר מוצעת מערכת טריפל+ CLM™ All-In-One Triple+ הסוגרת אוטומטית את אספקת המים הראשית כאשר מתגלה שימוש חריג במים. מערכת זאת מנטרת באופן שוטף את הצריכה ומתאימה בעיקר לדירות. בנוסף, תספק טריפל+ את קווי מוצרי Triple+ CLM™ הכוללים חיישני הצפה וחיבור לענן טריפל+. מערכת זאת מנוהלת באופן רציף 24/7 על ידי אפליקציה ייעודית המדווחת ללקוח על מקרי הצפה, צריכת מים חריגה (הנובעת במקרה של פיצוץ\דליפת צנרת, דליפות מים בשירותים או ברזים שנשארו פתוחים לאורך זמן) או כל בעיה במערכת כגון סוללות במתח נמוך, התנתקות רכיבי מערכת, טמפרטורת קפיאה לפני פיצוץ צנרת וכד’. ניהול המערכת מתבצע בעזרת האפליקציה כשניתן לשלוט (פתיחה\סגירה) בברזי המים בשליטה מרחוק.

כלל רכיבי מערכת טריפל+ מבוססים על טכנולוגיה אלחוטית ומבוססי סוללות ולכן אינם דורשים שינויים, קדיחות או הובלת חיווט באתר הלקוח. המערכות מותקנות בזמן קצר ללא הפרעה לשיגרת יומו של הלקוח.

מיכאל איזקוב, מנכ”ל חברת טריפל+.  “פתרונות חברת טריפל+, תוצרת כחול לבן, ייחודיים ופורצי דרך במניעת נזקי הצפות מים ללקוחות ביתיים ועיסקיים. בנוסף לפעילות הענפה עם לקוחות חברות הביטוח בישראל, חברת טריפל+ פיתחה יכולת בינלאומית במתן מענה ללקוחות חברות הביטוח גם ברחבי ארה”ב. אנו מוכיחים בכל יום כי מוצרי החברה מקטינים באופן משמעותי את מספר תביעות נזקי המים. שיתוף פעולה זה עם חברת גארד הינו אבן דרך חשובה בהכרה בצורך וביכולות טריפל+ לספק מענה ייחודי לבעיית נזקי הצפות המים. אנו מחוייבים לספק פתרונות ושירות חסר תקדים בתחום בו אנו עוסקים”

אודות טריפל +

טריפל + הוקמה בשנת 2011 והיא יצרן חדשני, מוביל ומשווק של מוצרים ושירותים בתחום אינטרנט של דברים. החברה מציעה פתרונות למניעת נזק לרכוש, פציעה והפסדים כספיים עקב דליפות מים לקהל הביתי והעסקי. מוצרי חברת טריפל+ זמינים בישראל, צפון אמריקה ובאירופה דרך רשת מפיצים מובילים. http://www.tripleplus.io/

 

אודות Berkshire Hathaway GUARD Insurance companies

גארד הינה חברת ביטוח בתחום ביטוח כללי הפעילה ברחבי ארה”ב ומבטחת למעלה מרבע מיליון מבוטחים בפרמיה של למעלה ממליארד וחצי דולר בשנה. הקבוצה נוסדה בשנת 1983 ונרכשה ע”י קבוצת ברקשייר האת’וויי  בשנת 2012. בסיס החברה בווילקס-באר, פנסילבניה ולחברה שמונה משרדים ברחבי ארה”ב. http:/www.guard.com

לפרטים נוספים: info@tripleplus.io , 072-2211370